Makina del nga rruga në aksin rrugor Bubq-Ishëm, drejtuesi ishte nën efektin e alkoolit

AKTUALITET


aksident është shënuar pasditen e së mërkurës në aksin rrugor Bubq- Ishëm, pranë fshatit Mazhë. Një automjet ka dalë nga rruga, duke përfunduar në një avlli.

Banorët e rastësishëm kanë nxjerrë drejtuesin nga mjeti dhe kanë lajmëruar policinë. Drejtuesi i autoveturës qarkullonte nën efektin e alkoolit, ndërsa është shoqëruar në komisariat./abcnews.al

Skip to toolbar