Makina rrokulliset dhe përfundon në arë, dy të plagosur

Më të fundit


Një makinë tip “BMW” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë në afërsi të fshatit Velitërnë në aksion rrugor Korçë-Pogradec.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 2 të rinjtë që ndodheshin në makinë, ndërsa mendohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e lartë dhe lagështia në rrugë.


Makina është rrokullisura disa herë pasi ka dalë nga rruga dhe më pa ka përfunduar në mes të arave të punuara.
Skip to toolbar