Përplaset nga “Fiati”, humb jetën këmbësori në Tiranë

AKTUALITET


Një aksident i rëndë i mori jetën një shtetasi në autostradën Tiranë-Durrës.


Një mjet tip “Fiat” i drejtuar nga shtetasi me inicialet Sh.Sh., 37-vjeç, përplasi për vdekje një këmbësor.

Sipas policisë, personi që humbi jetën nga ky aksident, ende nuk është identifikuar.

Ndërkohë, grupi hetimor shkoi në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksdenti tragjik.