Po ecte me 160 km/orë dhe “fluturoi” nga mjeti pas aksidentit, gjendet trupi i pajetë i të riut

AKTUALITET


Është trupi i pajetë i 22-vjeçarit Fabjol Ibraliut, i cili u përfshi në një aksident mbrëmjen e së enjtes teksa udhëtonte me makinën e tij tip Ford në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë.

Fabjol Ibraliu po udhëtonte me 160 km/orë dhe pas aksidentit “fluturoi” nga mjeti, i cili u shkatërruat totalisht nga përpasja e fuqishme.


Mësohet se trupi i 22-vjeçari u gjet mes shkurreve dhe barishteve shumë pranë makinës të aksidentuar.

Fabjol Ibraliu, i cili po udhëtonte me shpejtësi marramendëse, është përplasur fillimisht me disa makina të tjera e më pas ka përfunduar në shkurre pranë rrugës kryesore.
Skip to toolbar