Protesta e opozitës, Rama-Bashës: Kur do flasim?

Më të fundit


Pas përfundimit të protestës në formë marshimi të organizuar nga opozita, ka ardhur dhe reagimi i radhës i Kryeministrit Edi Rama.

Kreu i qeverisë ka shkruar një status në rrjetin social Twitter, teksa i dërgon dhe një mesazh Lulzim Bashës.


“Marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund. Përsëri respekt për Policinë e Shtetit në taksiratin që e ka zënë”.

“Dhe një mesazh për LB: Lëri kapsollat! Autobuzin e këtij qershori e humbe po mos humb trenin e qershorit 2021!Kur do flasim?”.
Skip to toolbar