Shoferi përplas për vdekje të riun dhe largohet nga vendngjarja

Më të fundit


Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Peqin, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 27-vjeçar me iniciale S.V.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Pajovë, ndërsa shoferi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes duke lënë viktimën në rrugë. 27-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spital i transportuar nga automjete të rastit.


Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po kërkon për autorin.
Skip to toolbar