Shpërthen nga tritoli lokali në Vlorë

Më të fundit


Një shpërthim me eksploziv ka tronditur Vlorën gjatë natës. Policia bën të ditur se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:35 të natës në një lokal në lagjen “Rilindja” të qytetit bregdetar. Mësohet se përveç dëmeve materiale, fatmirësisht si pasojë e shpërthimit nuk ka dëme në njerëz.

Lokali ku ka shpërthyer eksplozivi është në pronësi të shtetasit S.Z.


Policia menjëherë ka shkuar në vendngjarje dhe është duke punuar për shkaqet e shpërthimit me eksploziv të lokalit si dhe për kapjen e autorit/ëve.
Skip to toolbar