U vra pas sherrit për një femër në Mykonos, kush është 34-vjeçari shqiptar

AKTUALITET


Një shqiptar është vrarë me armë zjarri në Greqi, pas sherrit për një vajzë.

Mediat greke raportojnë se 34-vjeçari shqiptar u qëllua me armë gjahu nga 33-vjeçari grek Athanasios Nazos mëngjesin e sotëm në një lokal në Skylambela në Mykonos.


Sipas informacioneve, para vrasjes ka pasur një përleshje mes autorit, i cili është pronar hotelit dhe shqiptarit, për shkak se ky i fundit i kishte ngacmuar të dashurën. Shqiptari jetonte prej vitesh në Mykonos dhe kishte blerë një vilë në një nga pjesët më të mira të ishullit.
Skip to toolbar