1 milionë dollarë për Madonnën në Eurovision

Më të fundit


Mbretëresha e muzikës pop do të performojë në festivalin evropian të muzikës, Eurovizion që do të zhvillohet muajin e ardhshëm në Izrael. Mediat ndërkombëtare shkruajnë se Madonna do të performojë vetëm 2 këngë dhe për pjesëmarrjen e saj do të paguhet me 1 milionë dollarë.

Kjo është një shifër marramendëse për të cilën superstari 60-vjeçar ka rënë dakord për të marrë pjesë në aktivitetin e madh muzikor që do të zhvillohet në muajin maj në Tel Aviv.


Performanca në Eurovizion do të jetë shfaqja e katërt për Madonna në Izrael, pasi më parë ajo ka dhënë koncerte në vitin 1993, 2009 dhe 2012.
Skip to toolbar