Aksident i rëndë te mbikalimi i Kamzës. Makina çahet në dysh

Më të fundit


Pamje të frikshme na vijnë nga një aksident i rëndë i ndodhur sot në mesditë te mbikalimi i Kamzës. Mësohet se disa makina janë përfshirë në aksident, ndërsa njëra prej tyre është çarë në dysh siç shihet edhe në foto.

Dëshmitarët thonë se automjeti i kuq është futur poshtë kamionit ndaj është ndarë në dysh. Mësohet se i plagosur në gjendje të rëndë është drejtuesi i makinës së kuqe që është dërguar në spital.


Policia ndodhet në vendngjarje dhe po bën zbardhjen e plotë të aksidentit.
Skip to toolbar