Aksident në Korçë/ Motorri i parkuar zë poshtë 2-vjeçarin, fëmija dërgohet në gjendje të rëndë në spital

AKTUALITET


Një fëmijë 2-vjecc e ka zënë poshtë një motorr që ndodhej i parkuar në oborrin e shtëpisë së tij. Ngjarja ka ndodhur në Lagjen 4 të qytetit të Korçës.

Mësohet se 2-vjeccari ka qenë duke luajtur në afërsi të motorrit, kur mjeti i ka rënë sipër, duke i shkaktuar dëmtime në trup dhe në kokë.


Ndërkohë, raportohet se fëmija është transportuar në gjendje të rëndë në spital./abcnews.al
Skip to toolbar