Aksion blic në Sarandë, 8 të arrestuar

Më të fundit


Është finalizuar me arrestimin e 8 personave aksioni i policisë në qytetin e Sarandës. FNSH dhe policia e qytetit bregdetar kanë bërë të mundur ndalimin e 8 personave që cilësohen me rrezikshmëri të lartë.

Mendohet se mes të arrestuarve është edhe nëndrejtori i Spitalit të Sarandës, Florenc Llanaj.


Të ndaluarit dyshohen se janë të përfshirë në trafikun ndërkombëtar të drogës.
Skip to toolbar