Bie nga motori, humb jetën

Më të fundit


Një person ka gjetur vdekjen, pasi ka humbur drejtimin e mjetit që po drejtonte.

Shtetasi Gëzim Karo, 60 vjeç, ka qenë duke drejtuar motorin e tij, ku papritur ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar.


Rrëzimi ka rezultuar fatal për 60-vjeçarin, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie në qytetin e Korçës.
Skip to toolbar