Bien në kontakt me energjinë elektrike, pronari i hotelit në Dhërmi dhe dy punonjës përfundojnë në spital

AKTUALITET


DHËRMI- Tre persona kanë rënë në kontakt me energjinë elektrike në Dhërmi. Sipas policisë, pronari dhe dy punonjës të një hoteli po punonin për ndriçimin e jashtëm, në momentin kur kanë renë në kontakt me energjinë.

Ata u dërguan me urgjencë në spital dhe po mbahen nën monitorim nga bluzat e bardha. Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave./ abcnews.al

Skip to toolbar