Dhunojnë dhe grabisin tregtarin, në kërkim çifti bashkëshortëve

Më të fundit


Një çift bashkëshortor kanë dhunuar një tregtar dhe më pas kanë grabitur një shumë të konsiderueshme parash.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Peqinit, ku viktimë e grabitjes ka rënë tregtari Skënder Beqiri, 75 vjeç, i cili është lidhur dhe dhunuar në banesën e tij nga një çift i paftuar.


Bashkëshortja e tregtarit ka thënë për mediat se autorët kanë grabitur 60 mijë euro dhe sende me vlerë. Efektivët blu kanë nisur hetimet për identifikimin e çiftit dhe zbardhjen e ngjarjes së plotë.

Sipas familjareve në shtëpi në momentin e grabitjes ka qenë vetëm 75 vjeçari, sipas të cilit i është shfaqur në derë një vajzë e cila ka kërkuar të përdori tualetin.
Skip to toolbar