Hygerta Sakon qenka më mirë ta shikosh pa grim

Më të fundit


Duket se mosha për të është thjesht një numër. Ish Miss Shqipëria e vitit 1995 sa vjen e bëhet më e bukur çdo ditë.

Në foton e fundit të saj në Instastory Hygerta duket jo më shumë se një 20-vjeçare, teksa shkruan se aty është pa grim dhe pa gjumë madje.

Moderatorja e emisioneve sportive duhet thënë që duket shumë bukur.Skip to toolbar