Ishte shpallur i humbur, gjendet i mbytur në liqen

Më të fundit


Një trup i pajetë është gjetur në liqenin e fshatit Fushë-Stud në Librazhd. Policia e ka identifikuar atë si shtetasin I.Lala, 55 vjeç, i cili ishte shpallur i humbur nga familjarët në fshatin Letëm para 20 ditësh.

Nuk dihen ende shkaqet e mbytjes së 55-vjeçarit, ndërsa nga këqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohet shenja dhune.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Skip to toolbar