Kapet me drogë dhe para, arrestohet shqiptari në Itali

BOTA


Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar, i cili u kap me drogë në makinë. Shqiptari me iniciale B.X., 31 vjeç nuk i ndaloi patrullës së policë duke bërë që ajo të vihej në ndjekje të tij.

Gjatë kontrollit të makinës policia gjeti 13 gramë kokainë, ndërsa gjatë kontrollit në banesë u sekuestruan 1000 euro, që mendohet se kanë ardhur nga tregtimi i drogës.

Skip to toolbar