Këta janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksident


Gentjan Belba 23 vjeç dhe Vilson Cara 24 vjeç humbën jetën në aksidentin e mbrëmshëm në Kavajë. Dy të rinjtë morën një makinë për të festuar ditëlindjen e Vilsonit, por shpejtësia duket se i mori jetën.

Kamerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes ku ndodhi aksidenti mbrëmë në Kavajë kanë fiksuar momentin fatal të përplasjes. Nga pamjet duket momenti kur nëna me vajzën dhe një tjetër person ishin në anë të rrugës duke pritur për të kaluar.


Në momentin që tre personat futen për të kaluar në anën tjetër të rrugës makina tip ‘Benz’ vjen me shpejtësi duke marrë përpara Lumturie Demrozin 46-vjeç dhe vajzën e saj. Nëna vdiq në vendin e ngjarjes, ndërsa vajza është në spital.
Skip to toolbar