Mbante armë pa leje, arrestohet 54 vjeçari në Shkodër

Më të fundit


Policia e Shkodrës ka arrestuar një person për armëmbajtje pa leje. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale V.K., 54 vjeç, banues në lagjen “10 korriku” në Shkodër.

Pas sinjalizimit se shtetasi posedonte armë është bërë kontrolli në banesën e tij, ku ju gjet një armë zjarri automatike dhe një pistoletë me krehër dhe fishekë.


54-vjeçari do të gjykohet për armëmbajtje pa leje nga Gjykata Shkodër.
Skip to toolbar