Meta takohet me Presidentin e zgjedhur Bajram Begaj

Më të fundit


Ilir Meta ka pritur në një takim kreun e ri të shteti, Bajram Begaj që u zgjodh pak ditë më parë. Takimi mes tyre është mbajtur në Pallatin e Brigadave.

Meta shkruan  në “Facebook” se i ka uruar suksese në detyrën e lartë që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve.


“Kënaqësi të prisja sot Presidentin e zgjedhur, z.Bajram Begaj dhe t’i uroja sërish suksese në detyrën e lartë, që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve”, shkruan Meta.  
Skip to toolbar