“Mos i lëviz karriget”, deputeti Xhemal Qefalia përplaset fizikisht me Edmond Spahon

Më të fundit


Ende pa filluar seanca plenare, deputetët e Rithemelimit kanë zbarkuar në sallën e Kuvendit dhe kanë nisur të zbatojnë skenarin e tyre.

Deputetët e Sali Berishës po bllokojnë seancën duke marrë karriget e deputetëve të PS.


Kjo ka revoltuar deputetin e PS Xhemal Qefalinë, i cili është përplasur fizikisht me deputetin e Rithemelimit Edomd Saphon.

Qefalia e ka shtyrë Spahon, ndërsa më pas ka marrë karrigen dhe është ulur.
Skip to toolbar