“Ndeshja” pa kundërshtarë, por Rama publikon uniformën

AKTUALITET


Me një postim në Facebook, kryeministri Rama ka publikuar një fanellë në ngjyrë vjollcë me shkrimin PS 30 që me shumë mundësi pritet të jetë “uniforma” e socialistëve gjatë fushatës zgjedhore.

Kryeministri Rama ka vendosur që fushata të çelet në Tiranë më 1 qershor në ambientet e Parkut Olimpik në orën 17:00.


Partia Socialiste është e vendosur të respektojë Kushtetutën dhe të futet në zgjedhjet e 30 qershorit, pavarësisht vendimit të opozitës për t’i bojkotuar ato.

Si ju duket?😉

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 29. Mai 2019Skip to toolbar