Rama nxjerr pamjet: Kantieri i mushkërisë së re të Durrësit

Më të fundit


Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video nga kantieri i ndërtimit të ekoparkut të Durrësit.

Teksa sjellë në kujtesë se si ka qenë më parë ku vend, që përdorej si vendgrumbullim i mbetjeve në Durrës, Rama thekson se ky është kantieri i mushkërisë së re të këtij qyteti.


MESAZHI I RAMES
MIRËMËNGJES 😊
dhe me gangrenën e frikshme të Durrësit dje, kantierin e mushkërisë së re të qytetit sot dhe shembëlltyrën e bukur të Ekoparkut nesër, ju uroj një ditë të mbarë😍
Skip to toolbar