Rama zbulon çfarë ndodh në rrugën e Kombit në 24 orë

AKTUALITET


Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka treguar se përkujdesja për udhëtarët në rrugën e Kombit është 24 orë, pavarësisht kushteve atmosferike.

MIRËMËNGJES


dhe me këto pak sekonda nga përkujdesja 24 orë për udhëtarët në rrugën e Kombit edhe në motin më të rënduar, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.
Skip to toolbar