Sekretari i jashtëm britanik David Cameron, të mërkurën në Tiranë

Më të fundit


Sekretari i jashtëm britanik vjen në Tiranë të mërkurën.

David Cameron do të takohet me kryeministrin Rama, presidentin Begaj dhe homologun e tij, Igli Hasani.


Në fokus të diskutimeve do jetë emigracioni i paligjshëm dhe antikorrupsioni.
Skip to toolbar