Sherr me thika në Vlorë, një i plagosur

AKTUALITET


Një person është plagosur me thikë pas një sherri në orët e para të ditës së mërkurë dhe ka përfunduar me plagë në spital. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike.


I plagosuri ka mbërritur në spitalin e Vlorës në orën 04:30.

Policia pritet që të marrë dëshminë e të plagosurit për të zbardhur shkaqet dhe identifikuar autorët.