Shqiptari viktimë e sherrit në burg

Më të fundit


Një 27 vjeçar shqiptar dhe një 33 vjeçar grek kanë mbetur viktima të një sherri super masiv që ka ndodhur në burgun e Karidhalos në Greqi.

Kanë qenë me dhjetëra të burgosur që kanë gjuajtur me sende të forta, por nuk dihet ende nëse dhuna ka qenë kundrejt dy viktimave apo mes të gjithë të burgosurve që ndodheshin aty.


Shqiptari dhe shtetasi grek humbën jetën në spital si pasojë e plagëve të marra.
Skip to toolbar