Tentoi të rrëmbente minorenen, arrestohet 24-vjeçari në Kamëz

Më të fundit


Policia ka arrestuar 24 vjeçarin I. Xhaferri pasi ditën e djeshme tentoi të rrëmbente një vajzë 13 vjeçare.

Policia njofton se i riu kishte marrë më zor në makinë nga shkolla 9 vjeçare Kodër Kamëz një minorene 13 vjeçare.


Vajza është futur me dhunë në makinë dhe është çuar në një hotel në rrugën Kastriotët me qëllim për të kryer marrëdhënie seksuale.

Fatmirësisht vajza ka arritur të largohet nga hoteli dhe më pas ka bërë kallëzimin në polici bashkë me prindërit.
Skip to toolbar