Vrasje e trefishtë në familje, autor një ish i dënuar

Më të fundit


Prishtina ka përjetuar ditën e sotme një ngjarje tragjike, që rezultoi në vdekjen tre personave brenda një familje.

Një burrë ka vrarë gruan e tij, nusen e djalit dhe më pas veten, për shkaqe që nuk dihen ende.


Policia ka nisur hetimin për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa mediat në Kosovë raportojnë se autori i krimit ka qenë i dënuar më parë nga drejtësia.
Skip to toolbar