Zjarr makinës së kryetarit të PS së Elbasanit

Më të fundit


Një makina është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ajo i përket Xhevahir Budanit, i cili është kryetar i Partisë Socialiste në këtë qytet, njëherësh edhe Drejtor i Shëndetit Publik.  Makina, Honda më targa AA 574 TH  ishte parkuar pranë shtëpisë së tij dhe është djegur pjesërisht.

Vetë Budani është shprehur se nuk ka konflikte me njeri ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Skip to toolbar