Zjarr makinës së shefit të Hipotekave

Më të fundit


Është djegur gjatë natës së mbrëmshme në Laç, makina e shefit të personelit të Hipotekës së qytetit.

Policia e Kurbinit ka bërë të ditur se automjeti i përket Klevis Berhanit. Makina është djegur rreth mesnatës së mbrëmshme, ndërkohë që ngjarja ka shkaktuar panik te familjarët dhe banorët e zonës përreth.


Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie, ndërkohë që mendohet se shkak për ngjarjen mund të jetë detyra e Berhanit.
Skip to toolbar