Autobusi përplaset me veturën, 1 i vdekur

AKTUALITET


Një aksident ndodhi mëngjesin e të dielës në Rubik, ku si pasojë mbeti i vdekur një person.

Në aksident janë përfshirë dy mjete, një autobus dhe një veturë.


Nga përplasja mes tyre humbi jetën një person, ndërsa një tjetër raportohet të jetë plagosur rëndë.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e këtij aksidenti tragjik.

 Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.
Skip to toolbar