Balla: Mund të gjendet rruga për të futur opozitën në zgjedhje

POLITIKË


Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se nëse PD dhe LSI dëshirojnë të futen në zgjedhjet e 30 qershorit, mund të gjendjet një rrugë apo një zgjidhje që kjo gjë të ndodhë.

Këto deklarata Balla i bëri në “Open” duke treguar se mazhoranca ka vullnet për dialog me opozitën.

Skip to toolbar