Balotelli: Mos e krahasoni Messin me 7-ën e Juventusit (foto)

Më të fundit


Mario Balotelli ka reaguar me superlativa në drejtim të Lionel Messit, pasi ky i fundit shënoi dy gola në gjysmëfinalen e parë të Champions League mes Barcelonës dhe Liverpool.

Sulmuesi italian, që aktualisht luan me Olympique Marseille, duke thurur elozhe për sulmuesim argjentinas të Barcelonës, ka thumbuar edhe Cristiano Ronaldon.


“Leo Messi fenomen. Për të mirën e futbollit, mos e krahasoni atë me 7 e Juventusit”, – shkroi Mario në llogarinë e tij në Instagram.

Një tekst, që e shoqëroi me një foto të Messit, të bërë nga televizioni, gjatë një momenti të ndeshjes gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve (3-0).
Skip to toolbar