Bën aksident, i zbulohet droga që kishte në makinë

BOTA


Një shtetas shqiptar ka bërë një aksident me makinë, por ajo që policia gjeti më pas çoi në arrestimin e tij. Pas kontrollit dhe ekspertizës së kryer në vendngjarje për zbardhjen e aksidentit, policia gjeti 75 gram kokainë dhe 1 mijë e 175 euro në makinën e shqiptarit.

24 vjeçari shqiptar pas marrjes së mjekimit të nevojshëm është transferuar në burgun e Kremones, ku do vuaj dënimin për trafikim të lëndëve narkotike.

Skip to toolbar