Çanta plot me drogë në kufi, 3 shqiptarë të arrestuar

Më të fundit


Policia greke ka arrestuar 3 persona, të cilët po transportonin një sasi të madhe droge.

Sipas raportime të mediave greke në pranga kanë rënë 3 shtetas shqiptarë të moshave 26 vjeç dhe dy nga 29 vjeç, emrat e të cilëve nuk janë bërë të ditur. 3 shqiptarët janë arrestuar pasi janë pikasur nga policia që po kalonin në këmbë pyjet e Kriovrisit në Igumenicë me disa çanta të mëdha.


Në çanta fshiheshin më shumë se 122 kg marijuanë e ndarë në 113 pako.
Skip to toolbar