Dortmundi/ Tifozët shqiptarë pushtojnë qytetin me këngë e valle

Më të fundit


Kur na ndajne dhe pak ore nga ndeshja mes Shqiperise dhe Italise, ne Dortmund atmosfera sa vjen e behet me e zjarrte.

Ne qender te qytetit tifozeria kuqezi nuk eshte ndalur per asnje moment duke shijuar kenget dhe vallet shqiptar.


Nje numer i jashtezakoshem i tifozeve tane ndodhet ne Dortmund ne mbeshtetje te Kombetare shqiptare.

Takimi Shqiperi-Itali luhet sot ne mbremje ne oren 21:00, nje ndeshje ku te besuarit e Silvinjos do tentojne ta nisin mbare kete Europian.
Skip to toolbar