E torturoi fizikisht për 3 ditë, arrestohet futbollisti

Më të fundit


Një grua, e cila ka dashur të qëndrojë anonim, ka treguar se si është torturuar për 3 ditë rresht nga i dashuri i saj futbollist.

“Më rrahu me një shufër hekuri dhe më theu në kokë dy pasqyra të mëdha. Mendova se do vdisja.”- këto ishin deklaratat e saj të para në polici.


Policia ka arrestuar futbollistin Reece Thompson, i cili ka luajtur për York City në Ligën e Dytë dhe North Ferriby United në Ligën Kombëtare.

Ai akuzohet se abuzuar dhe poshtëruar partneren e tij në një seri sulmesh fizike që e ka lënë atë me nofull të thyer dhe shumë të nxira në trup.

25-vjeçari, i cili ka luajtur për Retford United, Boston United dhe Guiseley AFC, u dënua me tre vjet e katër muaj
Skip to toolbar