Edy Reja e “nis mbarë” me Shqipërinë, rrëzohet pas konferencës për shtyp

KOMBËTARE


Trajneri i kombëtares Edy Reja ka dalë sot në konferencë për shtyp, ku ka publikuar dhe folur për listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet zyrtare ndaj Islandës dhe Moldavisë.

Në fund të konferencës për shtyp trajnerit i kuqezinjve ka pasur një incident, pasi u ngrit për tu larguar nga podiumi.


Në një moment, Edy Reja pengohet dhe rrëzohet, por fatmirësisht nuk pëson asnjë lëndim. Stafi i kombëtares, që ndodhej pranë, i ka ardhur në ndihmë duke e ngritur teknikun kuqezi, ndërsa Reja e ka kaluar me humor këtë moment.

“E nisa mbarë”, ka thënë trajneri pasi është ngritur duke buzëqeshur dhe përshëndetur me gazetarët.
Skip to toolbar