Gjykata lë në burg grabitësit e Rinasit

Më të fundit


Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën e arrestit me burg për 3 të arrestuarit të dyshuar për grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit më 9 prill.

Gjykata vendosi që tre të arrestuarit  Oltjon Veseli, Saimir Çela dhe Reinaldo Sula të qëndrojnë në qeli deri në përfundim të hetimeve.


Seanca për masën u mbajt në Gjykatën e Krimeve të Rënda, aty ku një ditë më parë u shqyrtua masa edhe për Alkond Bengasin.
Skip to toolbar