Moti i keq godet juglindjen, breshëri shkakton dëme në pemëtari

AKTUALITET


Moti i keq ka përfshirë juglindjen në orët e pasdites.

Reshje të dendura breshëri kanë goditur njësinë administrative të Leskovikut.


Goditjet nga breshëri i fortë kanë shkaktuat dëme të mëdha në pemëtari, kryesisht në qershitë dhe kumbullat.
Skip to toolbar