Përplas për vdekje këmbësorin, largohet nga vendngjarja

Më të fundit


Një 42 vjeçar ka gjetur vdekjen, pasi është përplasur nga një makinë, drejtuesi i të cilit është larguar nga vendngjarja.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Aqif Pasha” në Elbasan, ndërsa policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit pak minuta më vonë. Arrestohet shtetasi Gentian Sula, 30 vjeç, pasi përplasi për vdekje shtetasin Altin Bahja, 42 vjeç.


Ndaj tij rëndojnë akuzat “Shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largim nga vendi i aksidentit”.
Skip to toolbar