Përplasen dy makina, një i vdekur, dy të plagosur

Më të fundit


Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve, ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Një makinë tip “Benz” është përplasur me një fugon në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit”.


Ka humbur jetën drejtuesi i automjetit Shkëlqim Bregu dhe kanë mbetur të plagosur drejtuesi dhe pasagjeri në fugon, Taulant Hoxha, 32 vjeç dhe Elison Cane, 35 vjeç.
Skip to toolbar