“Ambasadorin Borschardt e kanë kërcënuar fizikisht tek dera e rezidencës”

Më të fundit


Jo vetëm kanë shkruar parrulla kundër tij, por ambasadorin e OSBE-së e kanë kërcënuar fizikisht te dera e rezidencës së tij diplomatike në Tiranës.

“Shefin e OSBE-së Bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe verbalist”, kështu u shpreh mbrëmë në emisionin Real Story, gazetari Sokol Balla.


Pra veç parrullave qe kane shkruar kunder tij ne hyrje te baneses, persona te panjohur jane ngjitur ne katin ku banon diplomati i larte i OSBE dhe e kane fyer dhe e kane kercenuar ambasadorin.
Skip to toolbar