Pogradec, 76-vjeçari zhduket pa lënë gjurmë. Familjarët denoncojnë në polici

AKTUALITET


Një 76 vjecar është larguar nga banesa një ditë më parë, ndërsa nuk dihet ende asgjë për fatin e tij. Kallëzimi është kryer në komisariatin e Devollit, nga një I afërm I tij.

“Më datë 24.02.2023, në Komisariatin e Policisë Devoll, është paraqitur shtetasi K. S., 66 vjeç, banues në Bilisht, i cili ka kallëzuar se është larguar nga banesa ku jetonte i vetëm, një i afërm i tij, 76 vjeç. Po punohet për gjetjen e tij.  


Materialet i kaluan prokurorive të rretheve gjyqësore Pogradec dhe Korçë, për veprime të mëtejshme.”-thuhet në njoftimin e policisë
Skip to toolbar