Rita Ora provokon rrjetin me foton e fundit

Më të fundit


Një foto e postuar së fundmi nga Rita Ora në instastory ka tërbuar rrjetin.

E veshur vetëm me një rrobdëshamber të cilin e ka lënë hapur, dhe pa të brendshme, këngëtarja kosovare nuk ka ngurruar aspak ta postojë këtë foto në profilin e saj prej 14 milion ndjekësish.

Skip to toolbar