Sonte në Real Story, Taulant Balla: Përgjimet, shkarkimi i Metës dhe 30 qershorin

Më të fundit


Sonte në Real Story në një ditë zhvillimesh dramatike, kur mazhoranca fillon shkarkimin e Presidentit, Basha refuzon prokurorinë dhe gazeta Bild publikon përgjime të tjera për mazhorancën, vjen numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla.

Përballë analistëve për t’iu përgjigjur shumë pyetjeve: mbi përgjimet, mbi Metën dhe mbi 30 qershorin. Sonte në ora 21, në Real Story, në Vizion Plus.Skip to toolbar