Taulant Xhaka tërhiqet nga Kombëtarja: Ndër vendimet më të vështira

KOMBËTARE


Taulant Xhaka i ka dhënë fund karrierës me kombëtaren. Në një postim në rrjetin social ‘Instagram’ mefsushori ka falënderuar të gjithë tifozët për këtë eksperiencë.

Në postim Xhaka thoë se ky ishte vendimi më i vështirë për të, por është koha që tu japë mundësi brezit të ri.  Ai u shpreh shumë krenar që veshi fanellën kuqezi dhe se ishte një ëndërr e bërë realitet.  Xhaka falënderon të gjithë trajnerët me të cilët ka punuar, FSHF-në si dhe të gjithë dashamirësit e futbollit.


View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Skip to toolbar