“Tërmeti” LIVE në studion e #RealStory (VIDEO)

AKTUALITET


Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 janë ndjerë LIVE në emisionin #RealStory të gazetarit Sokol Balla në studion e News24.


Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 janë ndjerë LIVE në emisionin #RealStory të gazetarit Sokol Balla në studion e Neës24. Ndërsa gazetar Balla diskutonte me të ftuarit e emisonit rolin e Kadaresë dhe shkrimtarëve në jetën politike të vendit, lëkundjet e tërmetit kanë ndërprerë për një moment bisedën.

Në pritje që lëkundjet të përfundonin, gazetari Balla ka dhënë informacionet paraprake mbi tërmetin e orës 21:15, që sipas IGJEUM, epiqendrën e ka patur në fshatin Bubq me një thellësi prej 7 kilometrash.

Termeti i 28 Nentorit ne studion e #RealStory #LIVE

#BREAKING Momentet e termerit te para pak minutave ne studion e #RealStory. IGJEUM njofton se termeti ishte me magnitude 4.8 rihter me epiqender ne fshatin Bubq. #RealStory

Gepostet von RealStory.al am Dienstag, 28. Januar 2020